Jesteśmy firmą od 1990r. specjalizującą się w produkcji styropianu. Nasze doświadczenie pozwala nam produkować według najnowszych światowych technologii i utrzymywać jakość wyrobu na stałym – wysokim poziomie.

  Posiadamy wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty.

Dysponujemy wysoko kwalifikowaną kadrą, która stale doskonaląc swoją wiedzę oraz dysponując dużym doświadczeniem praktycznym, jest w stanie zadbać o prawidłowy przebieg procesu technologicznego przy produkcji płyt styropianowych.

  Do dyspozycji naszych Klientów są również specjaliści z dziedziny budownictwa, którzy w sposób rzetelny wyjaśnią oraz doradzą jaki rodzaj płyt styropianowych i materiałów budowlanych należy zastosować, aby spełnione były wymogi techniczne w obiekcie, w którym należy je użyć.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców od dwóch lat sukcesywnie po-szerzamy asortyment materiałów dociepleniowych i budowlanych sprzedawanych przez naszą firmę.

  W momencie rozpoczęcia produkcji ustalone zostały dwa główne hasła które miały cha-rakteryzować Naszą firmę: najwyższa jakość, zawsze na czas. Po wielu latach hasła te są nadal jak najbardziej aktualne i dokładamy wszelkich starań by każdy kolejny dzień wpływał na wdrażanie ich w życie.